Kom i kontakt med oss

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

EAG Entreprenad AB

Grävarvägen 5
834 98 Brunflo

Telefon:
 063-223 00

Fakturaadress:
EAG ENTREPRENAD AB
GEM 7365563971673
Box 171
831 22 Östersund
gem@pdf.attest.nu

Leverantörsinformation

Är du leverantör till EAG Entreprenad AB? Så här skickar du din faktura.
I länken hittar du info om adress och organisationsnummer, samt övrig info du behöver ha för att kunna skicka faktura till oss.

Jobba hos oss

EAG entreprenad är ett välrenommerat företag som är känt för hög kvalitét och flexibilitet. Vi har ett viktigt uppdrag i att tillmötesgå våra kunders behov och leverera den efterfrågade produkten eller tjänsten.
Det kräver självklart rätt typ av medarbetare med hög kompetens och en positiv inställning. Våra medarbetare är engagerade och har en positiv attityd. De visar ansvar och respekt för varandra och våra kunder.

Hos oss finns det goda möjligheter för personlig utveckling och lärande.
Vill du bli en av oss?

Skicka din ansökan via kontaktformuläret eller kontakta vår Platschef.

Våra medarbetare

Erik Nilsson


VD/Ägare
070-662 07 82
erik@eag.se

Micke Göthesson


Ägare
070-598 05 81
micke@eag.se

Mats Göthesson


Ägare
070-595 67 20
mats@eag.se

Tomas Hansson


Platschef
070-662 08 15
tomas@eag.se

Jon Hansson


Arbetsledare
070-314 75 54
jon.hansson@eagentreprenad.se

Hanna Göthesson


Ekonomi
070-363 64 25
hanna.gothesson@eagentreprenad.se

Anette Nilsson


Ekonomi
070-662 36 63, 063-217 76
anette@eag.se

Våra medarbetare

Erik Nilsson

VD/Ägare
070-662 07 82
erik@eag.se

Micke Göthesson

Ägare
070-598 05 81
micke@eag.se

Mats Göthesson

Ägare
070-595 67 20
mats@eag.se

Tomas Hansson

Platschef
070-662 08 15
tomas@eag.se

Jon Hansson

Arbetsledare
070-314 75 54
jon.hansson@eagentreprenad.se

Hanna Göthesson

Ekonomi
070-363 64 25
hanna.gothesson@eagentreprenad.se

Anette Nilsson

Ekonomi
070-662 36 63, 063-217 76
anette@eag.se